Kolmapäev, 6. november 2013

Uued raamatud septembris - oktoobris

Agatha Raisin ja kohutav turist   Beaton, M.C.    http://www.apollo.ee/agatha-raisin-ja-kohutav-turist.html
Andaluusia sõber  Söderberg,A.    http://www.apollo.ee/andaluusia-sober-sophie-brinkmanni-triloogia-i.html
Eesti laste küüditamine  Varju,P.    http://www.apollo.ee/eesti-laste-kuuditamine-venemaale-14-juuni-1941.html
Egiptuse muumia armuke  Dontsova,D.    http://www.apollo.ee/egiptuse-muumia-armuke.html
Europa Blues  Dahl,A.    http://www.apollo.ee/europa-blues.html
Islandile. Teekond ja päralejõudmine  Laur,R.    http://www.apollo.ee/islandile-teekond-ja-paralejoudmine.html
Kameeleonmees  Priilinn,K.    http://www.apollo.ee/kameeleonmees.html
Kullaläige  Tremain,R.    http://www.apollo.ee/kullalaige.html
Minu Tokyo  Yano,M.    http://www.apollo.ee/minu-tokyo.html
Surmav arsenal  Clare,C.    http://www.apollo.ee/luude-linn-surmav-arsenal-i.html
Õnneliku lõpu saladus  Dillon,L.    http://www.apollo.ee/onneliku-lopu-saladus-sari-varraku-ajaviiteromaan.html
Carl XVI Gustaf  Sjöberg,Th.    http://www.apollo.ee/carl-xvi-gustav.html
Kliinilised valed  Reinaus,R.    http://www.apollo.ee/kliinilised-valed.html
Kodukohalood  Palli,I.    http://www.apollo.ee/kodukohalood.html
Saatuse mäng  Ingemarsson,K.    http://www.apollo.ee/saatuse-mang.html
Selle ilma kõlakojas  Jürisson,H.    http://www.apollo.ee/selle-ilma-kolakojas.html
Süvahavva  Hargla,I.    http://www.apollo.ee/suvahavva.html
Võõras lind  Jansson,A.    http://www.apollo.ee/vooras-lind.html
Väljapressija  Grisham,J.    http://www.apollo.ee/valjapressija.html
Õueonu aasta  Kändler,T.    http://www.apollo.ee/oueonu-aasta.html
Härra sportlane Viljar Loor  Press,G.    http://www.apollo.ee/harra-sportlane-viljar-loor.html
Jacobi tänava mõistatus  Freeman,R.  http://www.apollo.ee/jacobi-tanava-moistatus.html
Jasmiinilõhnalised ööd  Gregson,J.    http://www.apollo.ee/jasmiinilohnalised-ood.html
Kitsekasvatus  Späth,H.    http://www.apollo.ee/kitsekasvatus.html
Kuulsuste allee    http://www.apollo.ee/kuulsuste-allee-mustamae-imelised-inimesed.html
Luksuslik elu  Lapidus,J.    http://www.apollo.ee/luksuslik-elu.html
Militaristi päevik  Voo,E.    http://www.apollo.ee/militaristi-paevik.html
Minu Stockholm  Ahonen,R.    http://www.apollo.ee/minu-stockholm-vanniga-merel.html
Näägutaja surm  Beaton,M.C.    http://www.apollo.ee/naagutaja-surm.html
Skvotterid  Vaher,H.    http://www.apollo.ee/skvotterid.html
Whiskey Beach  Roberts,N.    http://www.apollo.ee/whiskey-beach.html
Ajajõe taga  Alliksaar,A.    
Ettevõtlusõpik
Mahajätjad  Nõu,H.    http://www.apollo.ee/mahajatjad.html
Minu Kopenhaagen  Nielsen,K.    http://www.apollo.ee/minu-kopenhaagen.html
Minu Mustamäe  Kõomägi,A.    http://www.apollo.ee/minu-mustamae.html
Rahulik pereelu  Noll,B.    http://www.apollo.ee/rahulik-pereelu.html
Reporter  Kull,A.    http://www.apollo.ee/reporter.html
Surmav arsenal 2. Clare,C.    http://www.apollo.ee/tuhast-linn.html
Vererada  Francis,F.    http://www.apollo.ee/vererada.html
Lastele ja noortele:
Laste rõõm 2.osa    http://www.apollo.ee/laste-room-2-eesti-lastejutte-ja-luuletusi-koos-piltidega-1980-2010.html
Väike jope  Illipe-Sootak,H.    http://www.apollo.ee/vaike-jope.html
Kriminaalne koolipapa  Tomusk,I.    http://www.apollo.ee/kriminaalne-koolipapa-viienda-a-kriminalistid.html
Kui ma oleksin vanaisa  Koff,I.    http://www.apollo.ee/kui-ma-oleksin-vanaisa.html
Poisid Mustalt Hobuselt  Reinaus,R.    http://www.apollo.ee/poisid-mustalt-hobuselt.html
Porgand töötab porgandina  Tungal,L.    http://www.apollo.ee/porgand-tootab-porgandina.html
Tsss... Kuula!  Püttsepp,J.    http://www.apollo.ee/tsss-kuula.html
Valguse värviline maailm  Kändler,T.    http://www.apollo.ee/valguse-varviline-maailm-vaike-teadusraamat-koolilastele.html
Ella ja sõbrad  Parvela,T.    http://www.apollo.ee/ella-ja-sobrad-1.html