neljapäev, 22. oktoober 2015

Tule kohtuma kirjanikega!

Kolmapäeval, 28.oktoobril kell 14 algab raamatukogus kohtumine kirjanike Heli Künnapase ja Margit Petersoniga.

Heli Künnapas on nelja väikese lapse ema, kirjanik, kirjastaja ja väiketalu perenaine. Ta on seni avaldanud viis raamatut: "Lõpupidu", "Homme on ka päev", "Tristan", "Tähtajaline elu" 1.osa; need kõik räägivad tänapäeva noorte inimeste probleemidest. "Minu ilus elu maal" on päevikuvormis teos autori pere rõõmudest ja muredest taluelu elades, paljusid asju nullist alustades ja uusi kogemusi saades. Lugejad on öelnud, et kirjanik tunneb tänapäevast elu selliselt, nagu see päriselt ongi.

Heli Künnapas perega

Tutvu Heli Künnapase blogiga: minuiluselumaal.blogspot.com.ee
Sel kuul on ta seal kirjutanud lugemise kohta: "Head ja õiged raamatud aitavad elus edasi. Aitavad iseenda sees edasi. Teiste mõtteid lugedes hakkad oma mõtteid edasi mõtlema. Nii aitavad raamatud oma mõtteid ja sisemist segadust selgeks mõelda."

Ka Margit Peterson on mitmekülgne inimene - kolumnist, literaat, poetess, kirjanik, sotsiaaltöötaja ja ema kahele täiskasvanud pojale. 

Margit Peterson

Oma loometeed alustas ta luuletuste avaldamisega. Esikkogu "Õitsvate pärnade alleel" ilmus 2011.a. Sel puhul kirjutas ajakirjanik Hille Kõrgesaar: "Kirjutasin aastate eest Margitist ja me saime sõpradeks. Olemuselt on ta heasüdamlik, siiras ja aus. Tema värssides on õrnust, mille taga võib aimata meeletut jõudu ja võimu. Ta on teistmoodi ja sellepärast teda armastataksegi." Romaan "Segavereline" räägib kaasaja pereprobleemidest, romaani "Rist teel" on nimetatud ka "nõiaromaaniks".
Margit Petersoni blogi: margitpeterson.blogspot.com.ee

Kõik kuulajad väga oodatud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar